Premiera nowej kolekcji nart ELAN 2011/2012

17 styczeń 2011, 11:42 wpisał Marcin Piotrowski (18 styczeń 2011, 10:01 zedytował Marcin Piotrowski)img

W miniony weekend w Białce Tatrzańskiej oraz Zakopanem odbyła się prezentacja nowej linii modelu nart Elana na sezon 2011/2012. Na to wydarzenie zostaliśmy zaproszeni, co nas wielce ucieszyło.

Mieliśmy przyjemność nie tylko zobaczyć całą kolekcję nart, które dostępne będą w sprzedaży w przyszłym sezonie, ale także mieliśmy okazję pojeździć na zupełnie nowej konstrukcji Elana. Prezentację poprowadził Luka Grilc - Elan Project and Design Director

AMPHIBIO to połączenie w jednej narcie konstrukcji typowej dla nart zjazdowych CAMBER oraz tego co od niedawna jest w każdej narcie freeridowej ROCKER. System ten obrazuje zdjęcie poniżej. Otrzymujemy narty asymetryczne gdzie wewnętrzna część nart jest CAMBEREM a zewnętrzna ROCKEREM. Dzięki takiej konstrukcji narta staje się łatwiejsza do inicjacji skrętu i prowadzenia w nim.

ELAN AMPHIBIO 2011/2012  ELAN AMPHIBIO 2011/2012

Trzeba przyznać, że narty Elan poza bardzo dobrymi wrażeniami z jazdy mają bardzo atrakcyjną szatę graficzną projektowaną przez Porsche Design Studio

Na zakończenie naszego spotkania z nartą AMPHIBIO otrzymaliśmy medykament zabezpieczający przed skutkami odstawiennymi. Istniała groźba, iż rozstając się z nową nartą Elana będziemy czuli nieodpartą potrzebę natychmiastowego powrotu do niej. Abyśmy jednak bezstresowo powrócili do rzeczywistości dostaliśmy do systematycznego zażywania AMPHIBIOTIC. Jest rzeczywiście skuteczny ;)

Zapraszamy jeszcze do krótkiej fotorelacji z tego wydarzenia.

Kategorie: narty, sklep, galeria, artykuł, elan.

  • Dodaj komentarz

  • A ja po każdym przeglądaniu nowego katalogu Elana biorę jedną, może dwie, ale góra trzy pigułki... jeszcze na kilka dni powinno starczyć ;)
  • mój Amphibiotic się niestety skończył..:P
  • oj zazdroszczę :D
  • Wyglądają te nartki zachęcająco... ;)