PRAWDOPODOBNIE NAJBARDZIEJ SPORTOWE MIEJSCE W JELENIEJ GÓRZE

PRAWDOPODOBNIE NAJBARDZIEJ SPORTOWE MIEJSCE W JELENIEJ GÓRZE

Szkoła Narciarska SUPERNARTY.pl
Serwis Narciarski

AKTUALNE! Nowe szczegóły! Zakończenie sezonu narciarskiego - czas na wiosenne ognisko! więcej szczegółów...

Szkoła Narciarska SUPERNARTY.pl została założona w 2006 roku. Naszą sztandarową formą szkolenia jest szkolenie systematyczne odbywające się przez cały okres zimy. Zajęcia odbywają się pod okiem kadry posiadającej uprawnienia Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa SITN (dawniej SITN PZN). Organizujemy obozy narciarskie w Alpach oraz obozy dojazdowe (półkolonie) w polskich i czeskich Karkonoszach.

Szkolenie prowadzone jest na każdym poziomie zaawansowania i dla osób w każdym wieku – od zupełnie początkujących maluszków po Kursy Kadrowe SITN.

SUPERNARTY.pl i Cztery Pory Sportu – kiedy powstawało w 2006 roku były tylko szkołą narciarską. Z biegiem lat oferta rozszerzyła się o serwis narciarski, narciarskie kursy kadrowe SITN (dawniej SITN PZN). Od kilku lat poza ofertą szkoleniową jest profesjonalny ręczny i maszynowy serwis narciarski, a także naciąganie rakiet tenisowych i squasha. Od 2012 roku jest także w rejestrze Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych.