PRAWDOPODOBNIE NAJBARDZIEJ SPORTOWE MIEJSCE W JELENIEJ GÓRZE

PRAWDOPODOBNIE NAJBARDZIEJ SPORTOWE MIEJSCE W JELENIEJ GÓRZE

KONFERENCJA szkoleniowa IWiA oraz Kierowników LSN

KONFERENCJA szkoleniowa IWiA oraz Kierowników LSN


12 października 2019 roku w Krakowie odbyła się coroczna jesienna konferencja, na której (po za merytoryczną wiedzą) po raz 13 otrzymaliśmy licencję SITN PZN.

Jak co roku w październiku przeprowadzona została Konferencja Szkoleniowa Instruktorów Wykładowców i Asystentów oraz Kierowników Licencjonowanych Szkół Narciarskich. Jest to czas przeznaczony na tematy związane z nadchodzącym sezonem narciarskim, wykładem z wybranej tematyki szkoleniowej, ale także uroczystym wręczeniem Licencji dla szkół narciarskich.

W tym roku mogliśmy wysłuchać między innymi wykładu dra hab. Marcina Krawczyńskiego, prof. nadzw. na temat "Ustawiczne kształcenie instruktorów narciarstwa z perspektywy uczenia trenera trenerów (Coach Developer)" , krótkiego sprawozdania z minionej konferencji na "Komunikacja werbalna i pozawerbalna w narciarstwie adaptowanym" ale największym zainteresowaniem i wzbudzającym duże emocje był temat EUROINSTRUKTORA czyli nowych uregulowań prawnych Komisji Europejskiej czyli Rozporządzenie Delegowane KE 907/2019. (SITN)