PRAWDOPODOBNIE NAJBARDZIEJ SPORTOWE MIEJSCE W JELENIEJ GÓRZE

PRAWDOPODOBNIE NAJBARDZIEJ SPORTOWE MIEJSCE W JELENIEJ GÓRZE

Koniec sezonu 2023/2024

Koniec sezonu 2023/2024


W związku z pogarszającymi się warunkami narciarskimi i brakiem zimowych prognoz pogodowych kończymy sezon narciarski. Zajęcia 9-10 marca zostają odwołane.

Drodzy SuperNarciarze!

Wyjątkowo kapryśna była to zima. Mimo trwającej kalendarzowej zimy, to jedynie w wysokich górach można ją dostrzec. Pomimo tak ciepłego i niejednokrotnie deszczowego 2024 roku udało nam się zrealizować niemal wszystkie zaplanowane zajęcia, jeździliśmy w trzech różnych stacjach narciarskich - Czarnów, Karpacz oraz Paseky. Brawo SuperNarciarze!

Niestety realizacja zajęć w nadchodzący weekend 9-10 marca będzie już raczej niemożliwe lub zbyt ryzykowne dla zdrowia, dlatego postanowiliśmy je odwołać. Oczywiście za niezrealizowane zajęcia pieniądze zostaną zwrócone przelewem zwrotnym na Państwa konto.

Przy okazji chcielibyśmy serdecznie pogratulować Wam obecności na zajęciach, zwłaszcza w niesprzyjających warunkach pogodowych. Jesteście niesamowici! Dziękujemy także instruktorom prowadzącym grupy oraz gestorom stoków narciarskich. Brawa dla Czarnów-ski, Karpacz Ski Arena oraz Paseky.

Spodziewajcie się jeszcze posezonowego spotkania przy ognisku i oczywiście zapraszamy do uczestnictwa w naszej szkole w kolejnym sezonie! Zapisy rozpoczniemy w okolicach września.

Tymczasem życzymy Wam pięknego lata i dużo zdrowia.

Do zobaczenia wkrótce :)