PRAWDOPODOBNIE NAJBARDZIEJ SPORTOWE MIEJSCE W JELENIEJ GÓRZE

PRAWDOPODOBNIE NAJBARDZIEJ SPORTOWE MIEJSCE W JELENIEJ GÓRZE

Konkurs na maskotkę SITN

Konkurs na maskotkę SITN


Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN ogłosiło konkurs na maskotkę SITN:

W ostatnich tygodniach zintensyfikowane zostały prace nad Programem Nauczania Narciarstwa Dzieci. Tę oczekiwaną pozycję opracowuje zespół autorów pod przewodnictwem IW Anny Buczek. Wśród tematów wchodzących w skład nowej oferty programowej, będą między innymi: specyfika pracy z dziećmi, technika i metodyka nauczania narciarstwa dzieci, sport dzieci i młodzieży, itd.

Zespół autorski Programu Nauczania Dzieci ogłasza konkurs na maskotkę promującą całą akcję. Taki swoisty "Sitnuś" byłby symbolem nauczania dzieci w naszych szkołach oraz zdobywania przez najmłodszych uczniów kolejnych odznak sprawnościowych. W konkursie należy składać propozycje rodzaju zwierzaka-narciarzyka oraz jego imienia. Nie narzucamy żadnych ograniczeń! Można proponować zwierzaki od wielkich słoni, poprzez nasze typowo górskie misie i świstaki, po małe... żabki. Mogą to być też narciarzyki, UFO-ludki, itp. Czekamy również na ciekawe imię maskotki SITN.

Propozycje rodzaju i nazwy maskotki należy nadsyłać na adres mailowy Biura SITN do końca czerwca 2013 roku. Macie Koleżanki i Koledzy, cztery przedwakacyjne tygodnie na zgłoszenie swojego pomysłu! Kierowników szkół, które otrzymają niniejszy list, prosimy o poinformowanie o konkursie wszystkich swoich instruktorów. Nagroda czeka nie dla szkoły, ale dla pojedynczego instruktora-autora najlepszego pomysłu.

Z narciarskim pozdrowieniem

Jacek Żaba
Wiceprezes SITN-PZN"