PRAWDOPODOBNIE NAJBARDZIEJ SPORTOWE MIEJSCE W JELENIEJ GÓRZE

PRAWDOPODOBNIE NAJBARDZIEJ SPORTOWE MIEJSCE W JELENIEJ GÓRZE

Po sezonie narciarskim 2020/2021

Po sezonie narciarskim 2020/2021


W miniony weekend zakończyliśmy sezon narciarski. Wyjątkowy sezon. Sezon zdominowany przez konferencje i rozporządzenia rządowe, które zmieniały niemal z dnia na dzień możliwości korzystania z uroków zimy.

My i WY daliśmy radę! My – organizatorzy i WY – SuperNarciarze! GRATULUJĘ I DZIĘKUJĘ!

Na potwierdzenie wyjątkowości tego sezonu chcę wymienić kilka elementów:

  1. Zajęcia prowadzone były w Czarnowie i w Karpaczu. Czarnów to dla naszej szkoły nowe miejsce, które pozostawiło dużo pozytywnych emocji. Nie dość, że mogliśmy tam jeździć w czasach „lockdownu” to jeszcze udało się przeprowadzić dwudniowe zawody narciarskie.
  2. W tym sezonie pobiliśmy nasz rekord ilości grup i uczestników w naszym szkoleniu systematycznym.
  3. W związku z dynamicznymi zmianami rozszerzyliśmy kanał komunikacji z Wami o wiadomości SMS. A także pojawił się dodatkowy numer telefonu pozwalający na komunikację z pilotującymi autobus instruktorami.
  4. Zmieniły się trasy autobusu – była to ogromna zmiana szczególnie dla osób wsiadających w Cieplicach oraz na Zabobrzu – mogli oni spać dłużej lub zupełnie przeciwnie – ustawiać budzik dużo wcześniej… ;)
  5. Usprawniliśmy formę zakupu karnetów, by móc skuteczniej kupować bilety w naszych SuperNarciarskich cenach.

Aby to wszystko się udało potrzebne było ogromne zaangażowanie Instruktorów i koordynatorów. Niejednokrotnie robiliśmy „burzę mózgów” aby poprawić i usprawnić nasze zajęcia. I udało się! Oczywiście niezbędna była także pełna współpraca z Waszej strony – rodziców, opiekunów i młodych SuperNarciarzy. Współpraca była. DZIĘKUJĘ!

Jakie plany?

  1. W tym roku nie przewidujemy oficjalnego zakończenia sezonu. Pandemia i rosnące obostrzenia bardzo skutecznie odstraszają od jakichkolwiek działań w tym kierunku.
  2. Sezon 2021/2022 - chcemy dać Wam kolejny sezon mnóstwa wrażeń – pozytywnych wrażeń! Zapisy do szkoły rozpoczniemy jak zawsze w okolicach września.
  3. Planujemy udoskonalić i być może rozszerzyć ofertę naszej szkoły o jazdę sportową, o grupy dla dorosłych i kto wie, co jeszcze nam przyjdzie do instruktorskich głów :)
  4. W tej chwili wyprzedajemy cały asortyment sklepu Cztery Pory Sportu. Mamy narty, buty, kije i inne akcesoria w bardzo niskich cenach! Są także hulajnogi, rolki, kaski i ochraniacze. Serdecznie polecam Waszej uwadze.
  5. Polecamy także wykonać posezonowy serwis Waszych nart. Po co to się robi i jakie korzyści z tego płyną możecie poczytać z naszego artykułu JAK ZAKONSERWOWAĆ NARTY NA LATO.

Na zakończenie raz jeszcze chciałbym podziękować wszystkim dzieciom i młodzieży, rodzicom i opiekunom oraz Instruktorom. To był wyjątkowy i bardzo udany sezon narciarski! DZIĘKUJĘ!

Do zobaczenia wkrótce