PRAWDOPODOBNIE NAJBARDZIEJ SPORTOWE MIEJSCE W JELENIEJ GÓRZE

PRAWDOPODOBNIE NAJBARDZIEJ SPORTOWE MIEJSCE W JELENIEJ GÓRZE

Pogoda nam dopisała!

Pogoda nam dopisała!


Pogoda na dzisiejszy "SuperNarciarski mini Super Festyn" była wymarzona! Słońce, lekki wietrzyk, przyjemne 20 stopni, a uczestnicy?! Re-we-la-cja! :D

Zielona przestrzeń za Schroniskiem Młodzieżowym dzięki ogromowi włożonej pracy przez Ewelinę, Agnieszkę i Andrzeja nabrał fantastycznego balonowego koloru.

Już przed godziną 14 ognisko płonęło i czekało na pierwszych SuperNarciarzy. Po pieczonej kiełbasie przyszła kolej na zapowiedziane zabawy. Najpierw bańki mydlane - duże, kolorowe i przede wszystkim robione przez Was. Każdy mógł spróbować - i "duzi", i "mniejsi".

Następnie przyszedł czas rozegrania Meczu Siatkówki - Instruktorzy VS Rodzice i SuperNarciarze. Mecz był niesamowicie emocjonujący i zakończył się remisem 1:1. Po siatkówce przyszedł czas na młodszych graczy. Rywalizacja w Dwa Ognie była wspaniała. Gratulacje dla Wszystkich zawodników!

Po tych mocno energochłonnych zajęciach przyszedł czas na spokojniejsze zabawy - skręcanie baloników, bieganie na czas tzw. "koperty". Oczywiście nie zabrakło nieodzownych smakołyków: przepyszne babeczki, rewelacyjna sałatka, słodkie żelki... było pysznie!

Oczywiście nic nie jest w stanie przekazać atmosfery jaką stworzyliście na dzisiejszym spotkaniu, ale przynajmniej obejrzyjcie zdjęcia z naszej galerii

Pięknie dziękuję wszystkim za przybycie i już dziś zapraszam na nasze coniedzielne wycieczki oraz kolejny mini Super Festyn w ostatnią niedzielę października. Do zobaczenia!