PRAWDOPODOBNIE NAJBARDZIEJ SPORTOWE MIEJSCE W JELENIEJ GÓRZE

PRAWDOPODOBNIE NAJBARDZIEJ SPORTOWE MIEJSCE W JELENIEJ GÓRZE

Premiera nowej kolekcji nart ELAN 2011/2012

Premiera nowej kolekcji nart ELAN 2011/2012


W miniony weekend w Białce Tatrzańskiej oraz Zakopanem odbyła się prezentacja nowej linii modelu nart Elana na sezon 2011/2012. Na to wydarzenie zostaliśmy zaproszeni, co nas wielce ucieszyło.

Mieliśmy przyjemność nie tylko zobaczyć całą kolekcję nart, które dostępne będą w sprzedaży w przyszłym sezonie, ale także mieliśmy okazję pojeździć na zupełnie nowej konstrukcji Elana. Prezentację poprowadził Luka Grilc - Elan Project and Design Director

AMPHIBIO to połączenie w jednej narcie konstrukcji typowej dla nart zjazdowych CAMBER oraz tego co od niedawna jest w każdej narcie freeridowej ROCKER. System ten obrazuje zdjęcie poniżej. Otrzymujemy narty asymetryczne gdzie wewnętrzna część nart jest CAMBEREM a zewnętrzna ROCKEREM. Dzięki takiej konstrukcji narta staje się łatwiejsza do inicjacji skrętu i prowadzenia w nim.

ELAN AMPHIBIO 2011/2012  ELAN AMPHIBIO 2011/2012

Trzeba przyznać, że narty Elan poza bardzo dobrymi wrażeniami z jazdy mają bardzo atrakcyjną szatę graficzną projektowaną przez Porsche Design Studio

Na zakończenie naszego spotkania z nartą AMPHIBIO otrzymaliśmy medykament zabezpieczający przed skutkami odstawiennymi. Istniała groźba, iż rozstając się z nową nartą Elana będziemy czuli nieodpartą potrzebę natychmiastowego powrotu do niej. Abyśmy jednak bezstresowo powrócili do rzeczywistości dostaliśmy do systematycznego zażywania AMPHIBIOTIC. Jest rzeczywiście skuteczny ;)

Zapraszamy jeszcze do krótkiej fotorelacji z tego wydarzenia.