PRAWDOPODOBNIE NAJBARDZIEJ SPORTOWE MIEJSCE W JELENIEJ GÓRZE

PRAWDOPODOBNIE NAJBARDZIEJ SPORTOWE MIEJSCE W JELENIEJ GÓRZE

CZARNÓW
rozkład jazdy autobusu


SOBOTA i NIEDZIELA – orientacyjne godziny odjazdów

Jelenia Góra - CZARNÓW CZARNÓW - Jelenia Góra

7.30 – Wolności/Pod Koroną
7.35 – Wolności/Marcinkowskiego
7.40 – Wolności/Mała Poczta
7.45 – Wolności/Skłodowskiej-Curie
7.50 – Podwale
7.55 – Drzymały
8.00 – Różyckiego/Rondo
8.05 – Sygietyńskiego/Poczta
9.00 – Czarnów

13.30 – Czarnów
14.25 – Sygietyńskiego/Poczta
14.30 – Różyckiego/Rondo
14.35 – Drzymały
14.40 – Podwale
14.45 – Wolności/Skłodowskiej Curie
14.50 – Wolności/Mała Poczta
14.55 – Wolności/Marcinkowskiego
15.00 – Wolności/Pod Koroną